Help and Save
Вітаю! Ця ініціатива була створена 13.03.2022 об'єднанням харківських волонтерів для надання гуманітарної допомоги у важкодоступні райони, в яких тривають бойові дії.

Ця ініціатива не має державного фінансування та існує за рахунок спільних зусиль волонтерів України, США та Португалії.
DONATE NOW
Громадська організація
UKR
ENG
ДОПОМОГТИ
Save Ukraine
В сьогоднішніх реаліях, постачання допомоги до найбільш віддалених та гарячих точок відбувається вкрай неефективно, туди доходить замало гуманітарної допомоги та в дуже поганому стані.

Наше завдання — допомогти тим, хто не здатний допомогти собі сам: жінки з малими дітьми, люди похилого віку, люди з обмеженими можливостями, особи, що втратили житло та поранені воїни, що захищали Свободу і Незалежність України.

Через наплив біженців, отримання великої кількості гуманітарної допомоги з країн Євросоюзу в таких містах як Львів, Луцьк та Ужгород відбувається певна розбіжність в розумінні серйозності ситуації на сході України.

Місцеві органи, що розпоряджаються ресурсами, а, фактично, життями людей, не бачили війни. Їхні міста не бомбили, вони не були свідками смертей та всього того лиха, з яким зіштовхнувся кожен житель Харкова, Сум, Маріуполя, Волновахи та десятків інших міст, сіл та селищ. Вони бачать це через екрани своїх смартфонів та телевізорів, вони лицемірно кажуть, що роблять все...
Made on
Tilda